Заняття 4. Тема 7

Основи трансплантаційного імунітету. Імунологія репродукції. Імунозалежні форми безпліддя

Опрацюйте тему за літературними джерелами. Дайте відповіді на тестові питання (на даній web-сторінці), дайте розгорнуті відповіді на питання клінічних задач

Корисна інформація

Інструкція для проходження тестових завдань

1. Тестування почнеться об 11 годині і триватиме до 11.45 (28.04.2020). В інший час тестування пройти буде неможливо. Будь ласка, не запізнюйтесь.

2. Зайдіть на web-сайт https://b.socrative.com/login/student/ або завантажте на смартфон додаток Socrative Student з Google Play Market або AppStore.

3. В поле Room Name введіть OLENA3632 та натисність "JOIN".

4. В поле під написом "Enter your name" введіть спочатку № десятку, далі прізвище, далі ім'я. Наприклад, 34 Іванов Іван.

5. Натисніть "DONE". Тестування розпочато.

6. Зверніть увагу! Обираючи правильну відповідь натискайте не на текст варіанта відповіді, а на ЛІТЕРУ (A, B, C, D або Е), що відповідає вірному, на ваш погляд, варіанту відповіді. При натисканні на текст варіанта ваша відповідь може бути не зарахована системою.

Бажаємо успіхів!

Дайте розгорнуті відповіді на питання клінічних задач, що наведені нижче

Відповіді надішліть на електронну адресу home.immunology.occupational@gmail.com у прикріпленому файлі з розширенням .doc або .docx (стандартні текстові формати програми Microsoft Word). У темі листа та у назві прикріпленого файла зазначте ПІБ, групу, десяток та тему. Приклад теми листа, а також назви прикріпленого файла: "Іванов І.І. 202Б. 5 десяток. Клінічна імунологія. Тема 9". Увага! Неправильно підписані роботи перевірятися не будуть! Також нагадуємо, що виконання завдання є самостійною роботою студентів. У разі якщо будуть надіслані ідентичні роботи, усі автори отримають оцінку "незадовільно".

Задачі до теми 9.docx