Курси тематичного удосконалення

"Професійні хвороби"

ДО УВАГИ ЛІКАРІВ

Наступний курс тематичного удосконалення «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ПРОВЕДЕННЯ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ» (50 балів безперервного професійного розвитку) буде проводитись з 12 травня 2020 року по 23 травня 2020 року у дистанційному режимі.

Лікарям, які бажають пройти навчання, необхідно виконати наступні вимоги:

1) Зареєструватися до участі за телефоном +380671086198, контактна особа – старший лаборант кафедри Бабченко Наталія Іванівна. При реєстрації обов’язково вказати № контактного телефону (№ у Viber) та надіслати повідомлення з адресою електронної пошти.

2) За тиждень до початку курсу надіслати клопотання від імені головного лікаря закладу на електронну пошту проф. Родіонової В. В. v.rodionova@i.ua

3) Підготувати пакет документів, необхідних для зарахування на курси, які в умовах діючого карантину треба надіслати поштою за адресою 49102, вул. Ближня, 31, м. Дніпро, або Нова пошта № 37, КНЗ «МКЛ №4», кафедра професійних хвороб та клінічної імунології, на ім’я Бабченко Н. І.

Перелік необхідних документів без завірення :

- Копія паспорта

- Копія ідентифікаційного коду

- Копія диплома

- Посвідчення лікарської категорії /сертифікат

4) Заняття відбуватимуться у відповідності до робочої програми курсу, доступ до навчального матеріалу буде наданий курсантам в електронному повідомленні в перший день курсу.

5) Для допомоги засвоєння учбового матеріалу, курсанта будуть надані клінічні задачі.

6) В кінці курсу відбудеться підсумковий контроль знань у вигляді тестових завдань та вирішення контрольних клінічних задач.

7) По закінченню учасникам будуть надіслані поштою сертифікати про проходження курсу тематичного удосконалення.

ПЕРЕЛІК КОНТРОЛЬНИХ ПИТАНЬ для заліку.pdf