Опрацюйте тему за літературними джерелами. Дайте відповіді на тестові завдання, дайте розгорнуті відповіді на питання, розв'яжіть клінічні задачі
1. Тестування почнеться об 11 годині і триватиме до 11.45 (04.05.2020). В інший час тестування пройти буде неможливо. Будь ласка, не запізнюйтесь.
2. Зайдіть на web-сайт https://b.socrative.com/login/student/ або завантажте на смартфон додаток Socrative Student з Google Play Market або AppStore.
3. В поле Room Name введіть OLENA3632 та натисність "JOIN".
4. В поле під написом "Enter your name" введіть спочатку № десятку, далі прізвище, далі ім'я. Наприклад, 34 Іванов Іван.
5. Натисніть "DONE". Тестування розпочато.
6. Зверніть увагу! Обираючи правильну відповідь натискайте не на текст варіанта відповіді, а на ЛІТЕРУ (A, B, C, D або Е), що відповідає вірному, на ваш погляд, варіанту відповіді. При натисканні на текст варіанта ваша відповідь може бути не зарахована системою.
Бажаємо успіхів!
Відповіді надішліть на електронну адресу home.immunology.occupational@gmail.com у прикріпленому файлі з розширенням .doc або .docx (стандартні текстові формати програми Microsoft Word). У ТЕМІ ЛИСТА та у НАЗВІ прикріпленого ФАЙЛА зазначте ПІБ, групу, десяток та тему. Приклад теми листа, а також назви прикріпленого файла: "Іванов І.І. 202Б. 5 десяток. Професійні хвороби. День 3". Увага! Неправильно підписані роботи перевірятися не будуть! Також нагадуємо, що виконання завдання є самостійною роботою студентів. У разі якщо будуть надіслані ідентичні роботи, усі автори отримають оцінку "незадовільно".
Гострі токсичні ураження бронхолегеневого апарату. Класифікація за етіологією з описом характерного патогенезу та клінічних проявів для кожного виду. Діагностика та невідкладна допомога. Експертиза працездатності.
Диференційний діагноз між ураженням печінки, спричиненим вірусом гепатиту В, та токсичним ураженням печінки у хворих з хронічною інтоксикацією бензолом.
Хронічні отруєння хімічними нефротоксичними речовинами. Етіологія, патогенез, клінічні прояви, діагностика та лікування. Експертиза працездатності.
Скласти алгоритм встановлення діагноза ГОСТРОГО професійного захворювання з урахуванням пандемії COVID-19 на основі данной постанови:
Постанова Кабінету Міністрів України №337 від 17 квітня 2019 р. ” Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві”.
Розв'язок надайте у текстовому документі з відповідями на питання з попереднього завдання.
Приклад теми листа, а також назви прикріпленого файла: "Іванов І.І. 202Б. 5 десяток. Професійні хвороби. День 2". Увага! Неправильно підписані роботи перевірятися не будуть!